Стражичани продължават да гонят първото място – 6:1

Публикувано на вт, 14 май 2013
93 четения

“Левски” (Стражица) продължава да гони първото място в южната “А” областна група. Те са на върха с равни точки с “Ботев” (Дебелец), но дебелчани, които биха с 2:0 “Янтра” (Драганово), са с по-добра голова разлика.
На свой ред стражичани разбиха у дома с категоричното 6:1 “Вихър” (Добри дял). Още в 5-ата минута Росен Владов откри резултата след пробив по фланга и удар с левачката, а отново той в 20-ата почти по същия начин покачи на 2:0.
После дойдоха минутите на Александър Цонев, който само за 11 минути наниза хеттрик след отлични комбинации със съиграчите си.
В 47-ата минута добридялци успяха да върнат едно попадение чрез Милен Минчев, който се възползва от лошо отбита топка и намали на 5:1. Домакините продължиха да създават положения и да пропускат, но все пак в 76-ата минута Борислав Иванов докара нещата до 6:1.