Старшата възраст на “Етър” бие в Павликени

Публикувано на чт, 25 Ное. 2021
114 четения

Победа с 4:2 записаха юношите старша възраст на “Етър” в среща от деветия кръг на първенството на Зона “В. Търново”. “Виолетовите” спечелиха гостуването на ОФК “Павликени” след две поредни тежки загуби. Димитър Колев откри резултата в 3-та минута, в 29-ата Атанас Атанасов покачи на 0:2. Отново Димитър Колев бе точен за 0:3 в 32-та минута и при този резултат дойде почивката.
След нея павликенските юноши върнаха две попадения чрез Александър Танков в 51-та минута и Румен Иванов в 80-та, а крайното 2:4 фиксира Исмаил Ибрямов в последните секунди на двубоя. С успеха етърци излязоха на трето място в класирането с актив от 15 точки и голова разлика 21:20. Те обаче могат да бъдат изместени от него от “Белица 2017” (Килифарево). Възпитаниците на Илко Трифонов имат два отложени мача, които, ако спечелят, могат да зимуват дори втори. Юношите на “Павликени” са на седма позиция с 6 точки и мач по-малко с “Монтана”, който е отложен за пролетта.