Старшата на “Етър” падна с 0:4 в дербито

Публикувано на пт, 19 апр. 2019
97 четения

Юношите старша възраст на “Етър” претърпяха загуба с 0:4 от горнооряховските локомотивци в дербито, играно в Самоводене. Гостите нанесоха удара си в началото на мача, като за две минути Янислав Цачев отбеляза два гола. Той бе изведен в 10-ата минута и стреля край вратаря за 0:1. Веднага след това Цачев покачи на 0:2 отблизо, а малко по-късно пропусна да запише хеттрик. В края на полувремето отново той бе на добра позиция, но стражът на етърци спаси. Иван Славов покачи на 0:3 в 75-ата минута, а до края Николай Иванов с удар от движение вкара за 0:4. Преди това етърци имаха шансове за попадение, но ги пропуснаха.
Лидер в групата е “Спартак” (Пл) с 29 т., следван от “Локо” (ГО) с 23, “Янтра” (Гб) с 22, “Етър” с 19 т. и др.