Първа победа на железничарите в предсезонната подготовка

Публикувано на пн, 1 юли 2019
103 четения

Горнооряховският “Локомотив” надигра с 2:0 “Ботев” (Гълъбово) в третата си контрола от предсезонната подготовка. Железничарите стигнаха до победата с два гола през първото полувреме. Отбелязаха ги двама от футболистите, дошли на проби в тима. Първото попадение падна в 65-та минута. То бе дело на игралия в “ЦСКА 1948” Калоян Стефанов. Малко по-късно дошлият от “Павликени” Кристиян Райчев удвои и оформи крайния резултат.
Мачът между конкурентите във Втора лига през предстоящия сезон се изигра в Мъглиж. Той бе трета проверка за “Локомотив”, след загубите с 0:3 от “ЦСКА София” и с 1:3 от “Дунав” (Русе).
От началото на следващата седмица “Локомотив” заминава на едноседмичен лагер в Елена, където ще се изиграе и контролата със “Спартак” (Плевен). Тя ще е на 6 юли.
“Локомотив”: Василев, Минков, Тодоров, Ахмед, Харизанов, Пехливанов, Чалъков, Стефанов, Райчев, Рамадан, Юруков.