ОФК “Павликени” загуби с 1:3 в Севлиево

Публикувано на вт, 30 юли 2013
130 четения

Отборът на ОФК “Павликени” загуби с 1:3 при гостуването на “Видима-Раковски” в Севлиево. Футболистите на старши треньора Антон Велков набързо поведоха с 2:0 и създадоха още добри голови възможности през първото полувреме. Ангел Русев откри резултата, засичайки добро извеждащо подаване от Петко Петков. Преднината на домакините беше удвоена в 24-ата минута. Стефан Крачунов стреля с глава, вратарят изби, но Петков овладя и вкара топката в мрежата зо 2:0. През второто полувреме павликенци изравниха играта и намалиха резултата в 67-ата минута след гол с глава на Ивайло Стефанов, който засече центриране на Мартин Кръстев. При следваща атака отново той надскочи отбраната на домакините, но този път не намери целта. Крайният резултат оформи Христо Кирев, който беше точен в 75-ата минута след подаване на Ангел Русев и рикошет в тялото на бранител.