Младежите на ХК “Локомотив” мачкат в зона “Мизия”

Публикувано на пт, 8 апр. 2016
153 четения

Две победи взеха младежите до 19 г. на ХК “Локомотив” от четвъртия турнир от първенството на зона “Мизия”, проведен в Г. Оряховица. В първия си мач домакините разгромиха “Чардафон” (Габрово) с 21:8 (14:4). Момчетата на треньорите Йордан Димитров и Галин Караджов демонстрираха желязна защита и перфектни комбинации в нападение. Вторият мач на “Локо” с “Левски” (Левски) отново се превърна в дербито на кръга. Срещата вървеше гол за гол с постоянни обрати, като на почивката отборите се оттеглиха при равенство 9:9. През втората част и двата отбора увеличиха оборотите, но младите железничари бяха по-настойчиви и заслужено победиха с 18:16. Междувременно мъжете на “Локомотив” загубиха от лидера “Фрегата” в Бургас с 32:44 (14:19) в среща от “А” РХГ.