Междуобластна група, деца. “Аркус” не можа да се опре на “Чардафон”

Публикувано на ср, 15 май 2013
110 четения

Децата на лясковския “Аркус” трудно се противопоставяха на гостите от “Чардафон” (Габрово) и мачът помежду им от 16-ия кръг на междуобластната група завърши с убедителна габровска победа с 6:1.
Още в 5-ата минута Стефан Якимов изведе напред гостите, а Ивелин Стоянов добави два нови гола в 7-ата и 23-ата минути. Атаките на съперника не спираха и Марин Атанасов вкара четвърто попадение, а в 35-ата минута Стоянов стигна и до хеттрик. Георги Атанасов вдигна на 0:6 в 39-ата минута, след което габровци намалиха темпото и до края нови голове не паднаха. Вместо това Станислав Станчев в 60-ата минута върна почетно попадение за “Аркус” (Лясковец) за крайното 1:6.
Резултати: Аркус – Чардафон 1:6, Чумерна – Ботев (Златарица) 3:0, Трявна – Павликени 1:3, Локо (Дряново) – Янтра (П. Тръмбеш) 7:1.