Лидерът “Кариана” не остави шансове на “Академик” (Св)

Публикувано на вт, 14 Ное. 2017
89 четения

Зрител от публиката удари изгонения Гинчев

Лидерът в Северозападната Трета лига “Кариана” (Ерден) продължи без загуба в първенството, като в последното си домакинство за полусезона би с 2:0 свищовския “Академик”. И двата гола паднаха още през първата част на мача.
Първата по-опасна ситуация за гол пред вратата на гостите, които бяха дошли с 11 футболисти, бе създадена в 22-ата минута, когато Васил Тачев на два пъти не успя да преодолее вратаря Тодор Ценов.
Тачев все пак откри резултата в 33-ата минута, засичайки с глава на близкия ъгъл центриране отдясно на Георги Цеков. Седем минути по-късно Цветко Иванов намери вляво Евгени Игнатов, той центрира и опитният Владимир Каптиев с глава изпрати топката в мрежата – 2:0.
Конфликтна ситуация имаше в 56-ата минута, когато Стефан Гинчев от “Академик” удари без топка Георги Цеков и главният съдия Ивайло Петров го изгони с директен червен картон. На излизане от терена обаче Гинчев бе ударен от зрител от публиката, което със сигурност ще донесе наказание за “Кариана”.
“Академик”: Тодор Ценов, Петър Петров, Йордан Йорданов, Пламен Ангелов-кап., Павлин Георгиев, Димитър Димитров, Дилян Маринов, Стефан Гинчев, Кристиян Иванов, Пламен Илиев, Веселин Габров.