Интригуващи мачове във втория ден от турнира

Публикувано на чт, 16 ян. 2020
150 четения

Миналогодишният първенец в турнира в ДКС “В. Левски” – тимът на “Ресторанти Щастливеца” стартира с категоричното 5:1 над “Стоте”, като още до почивката бе ясен крайният изход. Станислав Тотев в 11-ата минута, Йордан Йорданов в 13-ата и Иван Георгиев в 14-ата доведоха нещата до 3:0. Павлин Пенев намали на 3:1 секунди преди края на първата част, но през втората Иван Георгиев и Ивайло Данаилов направиха разликата в резултата чувствителна. В другата среща от групата “Булевард” удари с 4:0 “Бест – Кар 08”. С хеттрик се отличи Калоян Илиев, веднъж бе точен и Здравко Асенов за тима от Полски Тръмбеш.
“Табако Трейд” също се справи без затруднения със съперника си “Мусала-Брокер”, печелейки с 5:1. Александър Миланов с две попадения и Ивайло Иванов и Исмаил Мъстънов с по едно приключиха спора още до паузата. Секунди преди да изтекат 40-те минута на срещата, Йордан Димитров – Бизона отбеляза почетен гол за “брокерите”.
Най-зрелищния и резултатен двубой направиха “Панорама” (Елена) и “Автодизел” (В. Търново), приключил 5:3. Първата част бе за еленчани, които я взеха с 3:0 след голове на Никола Костов, Димитър Димитров и Александър Ангелов. В последните минути на срещата паднаха 4 гола. Иван Петров намали на 3:1, в 34-ата минута Даниел Пройчев вкара за 4:1, а в 38-мата Александър Ангелов направи разликата 5:1. Веднага след подновяването на играта Любомир Василев върна едно попадение за 5:2, а в 40-ата минута фиксира крайното Иван Петров 5:3.
Програмата днес: 17 ч. Епъл – Спарта, 18 ч. Долна Оряховица – Мъка, 19 ч. Баскет футболери – Ключарско ателие Практикер, 20 ч. Лайтс – Кеш Кредит.