Хандбалният “Локо” (ГО) – на четвъртфинал за купата

Публикувано на ср, 21 Ное. 2018
82 четения

ХК “Локомотив” (ГО) се класира за четвъртфиналите за купата на България след победа като гост над софийския “Железничар” с 35:22 (17:9). Горнооряховци играха по-силно и се оттеглиха на почивката с осем гола преднина при резултат 9:17. През втората част те отново задаваха темпото, диктуваха играта и постепенно увеличаваха преднината си. Страхотни спасявания на вратарите на “Локо” отказаха софийските “железничари” от обрат. Крайният резултат 22:35 класира гостите в следващата фаза на турнира, където ще срещнат НСА, победил бургаския “Фрегата” с 30:29.
“Локо” (ГО): В. Лазаров, Ст. Димитров, Й. Михнев, Р. Йорданов, Л. Димитров, Вл. Йоргов, Т. Калчев, П. Николов, В. Даскалов, Е. Синигеров, Н. Генов, М. Иванов, Пр. Митев.