Хандбалистите на “Локо” със злощастна загуба

Публикувано на ср, 20 февр. 2019
89 четения

Злощастна загуба в последните секунди допусна хандбалният “Локомотив” в 14-ия кръг на “А” група при мъжете. “Железничарите” паднаха с 22:23 от “Пирин-64” (Гоце Делчев).
Срещата започна равностойно с размяна на голове в двете врати до 4:4 в 10-ата минута. Последваха силни моменти за гостите, които поведоха 7:10 в 20-ата минута. Домакините реагираха светкавично и с три безответни гола възстановиха равенството 10:10, а почивката дойде при 10:11.
Играта гол за гол продължи през втората част, като в 38-ата минута пак дойде равенство 13:13, а десет минути преди края бе 18:18. Драмата дойде 15 секунди преди последната сирена, когато при 22:22 гостите успяха да вкарат гол и да измъкнат победата. След този кръг “Локомотив” (ГО) е на седмото място с 11 точки.
“Локо” (ГО): В. Лазаров, Г. Маринов, И. Хаджиев, Ст.Димитров, Р. Йорданов, Й. Михнев, Т. Калчев, В. Даскалов, П. Николов, Вл. Йоргов, Е. Синигеров, Пр. Митев, М. Иванов, Н. Генов, В. Боев, В. Георгиев.