8 чисти гола за козаревчани в Кесарево

Публикувано на пт, 20 Ное. 2020
94 четения

“Спортист” (Козаревец) разгроми с 8:0 като гост “Победа” (Кесарево). С бърз хеттрик се отличи Мартин Иванов, който изведе гостите напред в 5-ата минута след асистенция на Велин Желязков. После той на свой ред подаде на Петко Димитров на два метра от вратата за 0:2.
В 12-ата и 13-ата минути Мартин Иванов наниза още две попадения, а в 27-мата Станимир Иванов покачи на 0:5. В края на полувремето домакините получиха право на дузпа, но я пропуснаха след добра намеса на вратаря на гостите Александър Иванов.
През втората част Костадин Димитров вкара два гола, а Петко Димитров – един за крайното 0:8.
В събота от 14:30 ч. е дербито между втория и третия в класирането “Спортист” (Козаревец) – “Рудановски” (Константин).