“Трявна” препъна и “Академик”

Публикувано на вт, 20 окт. 2015
207 четения

Първи точки от началото на сезона загуби свищовският “Академик”. Отне му ги гостуващият “Трявна” в двубой, завършил 2:2. “Студентите” на два пъти догонваха в резултата, а накрая дори можеха да спечелят.
В 23-ата минута Александър Ангелов даде преднина на гостите, засичайки с глава центриране. Едва след почивката домакините възстановиха равенството – играещият треньор Борислав Борисов изведе Ивайло Дангуров, който вкара за 1:1. Домакините натиснаха, но така и не успяха да поведат. Вместо това в 67-ата минута Иван Радоев отново изведе гостите напред – 1:2. Малко след това топката като по чудо не влетя отново в мрежата на академиците. В 78-ата минута обаче Стефан Иванов изравни с глава. След това Борисов уцели гредата от фаул.