“Чумерна” (Елена) спечели с 4:3 в Дебелец

Публикувано на ср, 9 мар. 2016
207 четения

Отборът на “Чумерна” (Елена) спечели с 4:3 при гостуването си в Дебелец на местния “Ботев” в контролна среща. И този мач премина при добро темпо с множество възможности и пред двете врати, а публиката видя седем гола.
Опитният нападател Тодор Колев изведе “Ботев” (Дебелец) напред в 9-ата минута. До почивката обаче еленчани обърнаха нещата с голове на Борис Чакъров и Петър Димитров за 1:2.
Второто полувреме започна с ново попадение на тарана Тодор Колев, който прати топката в мрежата на еленската врата – 2:2. Друг опитен играч – Пламен Панайотов, в 57-ата минута отново изведе напред състава на “Чумерна”. Атаките към двете врати продължиха и само след осем минути Иван Иванов би изпуснат от отбраната на гостите и матира вратаря Йордан Йорданов за 3:3.
В 70-ата минута обаче Мехмед Мустафов от състава на гостите успя да наниже четвърти гол за своя тим и фиксира крайното 3:4.