“Павликени” падна с 5:0 в Ерден

Публикувано на вт, 29 авг. 2017
110 четения

“Кариана” победи с 5:0 “Павликени” в среща от III кръг на Северозападната Трета лига и еднолично оглави класирането с 9 т. Головете на стадиона в Ерден паднаха през втората част. През първите 45 минути голове не паднаха. До почивката Румен Рангелов на два пъти не успя да се разпише с глава. В 50-ата минута павликенчани можеха да поведат. Само добрата реакция на вратаря Павел Станев не позволи на Трифонов да го изненада. Минута по-късно Васил Тачев откри головата фиеста. Нападателят на “Кариана” засече с глава центриране на Георги Цеков. Голът смути павликенци и те свалиха гарда. След час игра Румен Рангелов се възползва от асистенция на Цеков за 2:0. Влезлият като резерва Хрисиян Иванов вкара два пъти. Халфът се разписа в 64-ата и 81-ата минути. Още един гол реализира Тачев в 80-ата.
“Павликени”: Стефанов, Какамънов, Кънев, Александров, Вълков, Аначков (82 Киров), Михайлов (63 Маринов), Ингилизов, Кушев (68 Малинов), Стилиянов, Трифонов.