“Локо” (ГО) измъкна 4:3 след драма

Публикувано на пн, 7 авг. 2017
112 четения

Горнооряховският “Локомотив” записа първа победа във втория ешелон, като би у дома новака “Струмска слава”. Победата за домакините дойде драматично в края, когато Кристиян Димитров донесе трите точки за успеха с 4:3.
Мачът бе изтеглен за 19:00 ч. и се игра на електрическо осветление в Горна Оряховица. Срещата започна добре за “железничарите”, които в 19-ата минута получиха правото да изпълнят дузпа и Кристиян Димитров бе прецизен от бялата точка за 1:0. Гостите от Радомир обаче не се предодаха и в 47-ата минута чрез Димитър Петков успяха да изравнят резултата.
“Локомотив” реагира бързо, наниза два гола и вече предчувстваше победата. В 53-ата минута се разписа Антоний Балъков, а малко след това резервата Бедри Рюстемов вкара първия си гол за тима и покачи на 3:1.
Това обаче не бе всичко. “Струмска слава” намали на 3:2 в 64-ата минута с попадение на Борислав Николов, а в 71-ата отново той стигна до нов гол и изравни резултата. Домакините реагираха като ужилени и наложиха натиск, който даде резултат две минути преди края на мача. Отново Кристиян Димитров успя да вкара четвърти гол и измъкна победата за локомотивци.
“Локо” (ГО): Д. Николов, Димитров, Тодоров, М. Иванов, М Николов, Идризов, Мичев, Головодов, Балъков, Киров, Христов (Крушарски, Савов, Казаков, Чукалов, Байдаков, Рюстемов, Л. Генчев).