“Етър” завърши 1:1 на “Лазур” срещу “Черноморец” (Бургас)

Публикувано на пн, 28 юли 2014
209 четения

“Етър” гостува на “Черноморец” (Бургас) в четвъртата си контрола от подготовката и завърши наравно 1:1, като продължава да е без загуба в подготовката. Мачът бе на стадион “Лазур”, като преди срещата официално бе представен бургаският тим за новото първенство в “Б” група.
Тимът на Калоян Чакъров започна в състав: Ивайло Петков, Димитър Цонев, Благовест Ботев, Борислав Джарнавлиев, Мартин Николов, Николай Петров, Илиян Трифонов, Калоян Ангелов, Николай Николаев, Ивайло Тодоров и Иван Петков, като още до почивката влязоха и Цветан Петров и Димитър Байдаков.
“Виолетовите” поведоха още в 7-ата минута – Николаев центрира от корнер и Илко Трифонов от точката на дузпата стреля неспасяемо – 0:1. Домакините потърсиха изравняване, но две отлични прояви имаше Ивайло Петков, а в 20-ата минута Милен Танев нацели десния страничен стълб.
Две минути преди края на първата част след атака отляво Даниел Стоянов остана непокрит в наказателното поле на “Етър” и вкара за 1:1. След почивката играта се накъса от множеството смени и в двата отбора. За гостите влязоха още Алекс Згрипаров, Цветомир Додуров, Благовест Ангелов, Борислав Иванов, Георги Колев, Боян Хаджииванов и Ингилизов. При едно от малкото интересни положения Милен Танев отправи далечен удар в 61-ата минута, но той не намери очертанията на вратата и така ремито се запази.
Следващата контрола е гостуване в Русе на “Дунав” на 30 юли (сряда), а на 3 август предстои гостуване на “Бенковски” (Бяла). Официалното представяне на отбора е на 10 август на стадион “Ивайло”.
“Етър”: Ивайло Петков, Димитър Цонев, Благовест Ботев, Борислав Джарнавлиев, Мартин Николов, Николай Петров, Илиян Трифонов, Калоян Ангелов, Николай Николаев, Ивайло Тодоров и Иван Петков (Цветан Петров, Димитър Байдаков, Алекс Згрипаров, Цветомир Додуров, Благовест Ангелов, Борислав Иванов, Георги Колев, Боян Хаджииванов, Ингилизов).