“Етър” падна с 5:1 от “Царско село”

Публикувано на пт, 27 ян. 2017
138 четения

“Царско село” спечели с 5:1 срещу лидера във Втора лига “Етър” спаринга между двата тима в столицата, който от щаба на “виолетовите” определиха като двустранна игра. Домакините откриха преди почивката, а малко след това “Етър” изравни с гол на Симеон Иванов. След центриране от корнер Тихомир Кънев с пета стреля в гредата и отблизо в разбъркването защитникът вкара за 1:1. На вратата през целия мач пази Ивайло Петков.
През втората част новият старши треньор Станислав Генчев пусна нов състав, като в игра влязоха и дошлите на проби и юношата Кольо Станев. Домакините от “Царско село” вкараха четири безответни попадения и стигнаха до победата с 5:1, като точни за тях в мача бяха Симеон Ганчев и Обаси (по два гола) и Любомир Христов.
“Етър” приключва лагера си утре с контролна среща с “Ботев” (Гълъбово). Мачът е от 14:30 ч. на изкуствения терен на “Берое” в Стара Загора.