“Етър” и “Цска-София II” завършиха наравно 2:2

Публикувано на пн, 31 окт. 2016
274 четения

Още в 5-ата минута опасен удар на Петър Димитров с глава бе спасен от вратаря. “ЦСКА-София II” обаче изненада с играта си “болярите”. В 14-ата минута след опасно центриране отдясно Симеон Иванов в опит да изчисти топката я прати в собствената си врата.
Десет минути по-късно Александър Георгиев бе оставен непокрит и незабавно стреля в левия ъгъл за 0:2. До почивката “Етър” се активизира и в 36-ата минута след серия от удари по чудо не падна гол. Минута по-късно обаче Цветков стреля в левия стълб и топката попадна у Цветомир Тодоров, който намали на 1:2.
През втората част етърци тотално атакуваха, но стигнаха само до един гол. В 77-ата минута след пас на Петър Димитров Иван Петков с глава вкара за 2:2. До края “Етър” търсеше трето попадение, но не успя, а публиката изпрати гостите със скандирания “Селяни!”, а реферите с освирквания за даденото само една минута продължение.
“Етър”: Акалски (46 Цанков), Ташев, Скерлев, Минков, Плахов (29 Кямил), Цветков, Иванов, Ст. Генчев, Неделчев (59 Иван Петков), Тодоров, Димитров.