“Академик” удари с 3:0 “Янтра” (П. Тръмбеш), Ивайло Дангуров си тръгна, дойде Цолов

Публикувано на пт, 19 февр. 2016
280 четения

“Академик” взе втора победа с 3:0, този път над “Янтра” (П. Тръмбеш). Гостите дойдоха без вратар и се наложи резервният страж на “студентите” да пази за тях, като два пъти спаси удари на откъсващия се срещу него Боби Борисов.
В 15-ата минута Велислав Денчев бе съборен в пеналта и отсъдената дузпа бе превърната в гол от Иван Ганев. До почивката гредите нацелиха Николай Иванов и Стефан Иванов. Нови две попадения паднаха след почивката – първо Стефан Иванов удвои с удар от десетина метра, а после Николай Иванов засече топката за 3:0. Утре в последната си контрола тимът приема “Лато” (Алеково).
Междувременно стана ясно, че нападателят Ивайло Дангуров е напуснал “Академик”, тъй като е получил оферта от родния си “Спартак” (Пл). На негово място е привлечен Ангел Цолов от “Бдин”. Така новите попълнения при “студентите” са вратарят Иван Христов и Николай Иванов от “Локо” (ГО) и Ангел Цолов.