“Академик” (Св) направи 3:3 в Трявна

Публикувано на пт, 19 май 2017
109 четения

Свищовският “Академик” измъкна равенство 3:3 при гостуването си в Трявна. Мачът тръгна перфектно за домакините, които набързо поведоха с 2:0. Андреев откри от дузпа още във 2-ата минута, а малко след това Узунов удвои директно от свободен удар. “Студентите” не се предадоха и също спечелиха дузпа за задържане на Пламен Илиев в пеналта. От бялата точка обаче Кристиян Иванов би край гредата.
Смените през почивката в състава и на тактиката дадоха резултат. Атака отдясно в 60-ата минута завърши с центриране към Кристиян Иванов, който с глава намали на 2:1. После и двата отбора се развихриха и за няколко минути вкараха три гола. В 72-ата Узунов с добавка след разбъркване вдигна на 3:1, но още след подновяването на играта от централния кръг Пламен Ангелов засече подаване от десния фланг за 3:2. Крайното 3:3 фиксира Лилян Маринов, който се възползва от центриране на Пламен Илиев и с глава порази вратата на домакините в 75-ата минута.