“Академик” разби с 6:0 “Партизан” (Червен бряг)

Публикувано на вт, 14 апр. 2015
154 четения

Свищовският “Академик” разби у дома “Партизан” (Червен бряг) с категоричното 6:0 в 18-ия кръг на Северозападната “В” група. По-трудна бе първата част, когато резултатът бе само 1:0, но след 60-ата минута “студентите” направо смачкаха съперника си и за 25 минути му набутаха оше пет попадения.
Опитният защитник Иван Ганев даде преднина на свищовлии в 28-ата минута и въпреки многото положения, така завърши първата част. Всичко в мача бе окончателно решено в 60-ата минута след втория гол, дело на Павлин Иванов. После домакините тотално смачкаха противника и не след дълго Добри Петров наниза трето попадение.
Дойде ред и на Кристиян Тафраджийски, който се разписа два пъти в 72-ата и 80-ата минути. Пет минути преди края Тодор Тодоров довърши съперника от Червен бряг – 6:0.
В сряда, 15 април, “Академик” гостува в отложен мач на “Ком” (Берковица), докато “Партизан” (Червен бряг) приема в неделя от 17:00 ч. у дома състава на “Етър”.