Тръмбешчани не удържаха срещу “Янтра” (Габрово) – 2:3

Публикувано на вт, 24 окт. 2017
112 четения

Два гола на Борислав Иванов не стигнаха на тръмбешчани да вземат поне точка у дома срещу адашите си от Габрово и мачът завърши 2:3. Той тръгна перфектно за домакините, като още в 3-ата минута Борислав Иванов изпълни перфектно фаул и оплете топката в мрежата – 1:0. Гостите отговориха с контри, при една от които Христо Кожухаров се измъкна на стрелкова позиция и вкара за 1:1 под плонжа на Радослав Рашков. Последваха пропуски и пред двете врати, а в края на полувремето Иво Георгиев след корнер направи пълен обрат – 1:2.
С диагонален удар малко след почивката отново Борислав Иванов се разписа за 2:2. Вратарят на тръмбешчани Радослав Рашков обаче получи контузия и бе заменен принудително, а след нова контра на гостите Марио Йовов излезе на стрелкова позиция и не сгреши – 2:3. “Янтра” (ПТ) доигра мача и в намален състав, след като втори жълт и червен картон получи Пламен Костадинов.