ПГСАГ “Ангел Попов” общински първенец по футбол

Публикувано на пн, 20 Ное. 2017
363 четения

Съставът на ПГСАГ “Ангел Попов” спечели общинските ученически игри по футбол във възрастта 11-12 клас. На финала воденият от Николай Гемижев тим победи с минималното 1:0 ПГТ “Д-р Васил Берон”. Единственият гол в мача падна в 54-ата минута, когато точен бе Мартин Душков. Двата отбора направиха оспорван мач, в който имаше само един жълт картон, но след края загубилият отбор изяви претенции за незачетено попадение заради засада.
Третото място зае тимът на ПМГ “Васил Друмев”, надделял с 5:3 над отбора на Старопрестолната гимназия по икономика. Точни за победителите бяха Денис Кавранов (22, 45 и 87 минути), Цветомир Гълъбов (27) и Денислав Караиванов (35). За победените се разписаха Виктор Василев (29 и 80) и Христо Василев (50).
Купите на призьорите бяха връчени от спортния експерт в Община Велико Търново Йордан Дурчев.