Павликенчани изпуснаха у дома “Янтра”

Публикувано на пт, 19 май 2017
104 четения

1:1 завършиха “Павликени” и “Янтра” (Габрово), за което домакините могат само да съжаляват. Те натиснаха от самото начало, но в 15-ата минута Илиян Илиев върна топката към вратаря Генчо Стефанов, той я изрита в тялото на Пламен Кожухаров, който я догони и вкара за 0:1. Само след 4 минути Кушев свали топката с глава на Георги Вълчев и той бе точен – 1:1.
“През целия мач държахме инициативата, ударихме греди чрез Йордан Йорданов, Свилен Василев и Додуров, не успяхме да реализираме и други възможности. Борислав Иванов и Димитър Димитров пропуснаха да вкарат на празна врата, Кушев също бе на голова позиция. Имам сериозни забележки към съдийската бригада от Монтана. В четвъртата минута на добавеното време Йордан Йорданов бе съборен във вратарското поле, но вместо дузпа му бе показан картон за симулация. Малко преди това топката премина голлинията при удар на Йорданов и намеса на вратаря им, но попадение не бе зачетено. Наложи се да спираме публиката да не влезе на терена, защото после ще ни накажат”, заяви треньорът на “Павликени” Милен Петков.