ОФК “Павликени” с второ равенство в контролите

Публикувано на пт, 29 юли 2016
210 четения

ОФК “Павликени” и “Левски 2007” не успяха да излъчат победител в контрола, в която отборите си вкараха по два гола. За домакините от “Павликени” дебют направи бившият капитан на “Етър” – Росен Ванков, който игра едно полувреме. Старши треньорът Милен Петков не можеше да разчита на Рашков, Илиев и Йорданов, а поради травми се наложи да замени принудително Додуров, Цонев и Копаранов. Отборът на “Левски 2007” поведе с гол от далечен удар, изненадал вратаря Генчо Стефанов. Домакините отговориха с греда на Чешмеджиев, а при следваща атака Кушев свали топката с глава на Борислав Иванов за 1:1. Краят на полувремето дойде при 1:2, след като играч на гостите вкара по диагонала. Второто полувреме донесе нови пропуски пред двете врати, като този път гостите удариха греда. В 75-ата минута Димитър Димитров влезе отляво и центрира остро, а бранител на “Левски 2007” в стремежа си да избие топката си вкара автогол. Павликенчани можеха да стигнат и до крайния успех, ако в края на срещата прехварлящият удар на Андреев не бе спасен от вратаря на гостите. В събота възпитаниците на Милен Петков приемат от 18 часа тима на “Ювентус” (Малчика).