НВУ “В. Левски” с нова победа отива на финали

Публикувано на пн, 20 юни 2016
184 четения

След като стана общоармейски шампион по футбол на малки врати, отборът на НВУ “В. Левски” се класира и за финалите на първенството на нормален терен. Възпитаниците на майор Тодор Василев спечелиха гостуването на “Тунджа” (Ямбол) с 4:0 и си осигуриха първото място в своята предварителна група. На обновения стадион в село Кабиле великотърновци поведоха с 0:1 в 28-ата минута с хубав гол на Слав Георгиев. Втората част тръгна с попадение за 0:2 на Фикретин Бояджиев в 51-ата минута. Петнайсетина минути по-късно Иван Иванов завърши нова хубава атака на тима си и покачи на 0:3, а четвъртия гол вкара отново Слав Георгиев.
“В този мач заложих основно на курсанти, които въпреки сериозните ангажименти, които имат в учебния процес, се отнасят много сериозно и към тренировките и изявите на футболния терен. Доволен съм от всички момчета”, коментира майор Василев.
Финалите на първенството ще са през октомври в Карлово.