Иван Сираков е победител в състезанието за купа “Банско” по ориентиране

Публикувано на ср, 5 окт. 2016
178 четения

Поредното си отличие през сезона спечели Иван Сираков. Горнооряховският състезател по ориентиране се класира на първо място в комплексното класиране в тридневното състезание за купа “Банско”. Сираков спечели стартовете на спринт, средна и дълга дистанция в елитната група при мъжете. Андрей Абаджиев от “Браун Тим” се подреди на трето място на дълга и средна дистанция при Мъже-21елит. На държавното първенство по ориентиране за ветерани на средна дистанция Димитър Димитров стана вицешампион в група Мъже-55, които се състезаваха по трасе с дължина 2.6 км. Съотборниците му от “Браун Тим” Васил Мутафчиев е четвърти в група Мъже-65, Красимир Рашков е пети при Мъже-35. При жени-45 Петя Димитрова завоюва сребърен медал, а Маргарита Тодорова е четвърта.