Хандбалистите на “Локо” паднаха от “Спартак”

Публикувано на вт, 2 февр. 2016
175 четения

Хандбалистите на “Локомотив” (ГО) загубиха първия си домакински мач от пролетния дял на “А” група. В пълната зала “Никола Петров” горнооряховци паднаха с 24:33 от силния тим на “Спартак” (Варна).
Локомотивци започнаха напълно равностойно срещу по-класните състезатели на гостите и до 15-ата минута изоставаха само с два гола – 7:9. Прибързани действия в атака оказаха влияние и варненци постепенно увеличиха разликата до 10:16 до почивката.
През втората част “Локо” продължи да изостава и в 40-ата минута резултатът беше вече 11:19. Въпреки желанието и бурната подкрепа на публиката, финалната сирена прозвуча при 24:33. Най-резултатен за “Локомотив” беше Д. Илиев с 11 гола. В следващия кръг на 6 февруари от 14 ч. “Локомотив” е домакин на “Добруджа”.