Два златни медала за “Браун Тим” от състезанието за купа “Улпия Сердика”

Публикувано на чт, 14 сеп. 2017
86 четения

Близо 140 състезатели от цялата страна взеха участие в състезанието по ориентиране купа “Улпия Сердика” на класическа дистанция, проведено във вилна зона “Ярема”. Представителите на “Браун Тим” спечелиха 2 златни и 1 бронзов медал. На първо място в своите групи се класираха Димитър Димитров в група Мъже-55 и Петя Димитрова в група Жени-45. Васил Мутафчиев се окичи с бронз при Мъже-65. Красимир Рашков се класира на 8-мо място в елитната мъжка група, Димитър Евгениев остана 11-и в група Мъже-45. Междувременно от петък до неделя СКО “Трапезица 1954”, съвместно с Българска федерация по ориентиране и Община Елена е домакин на държавното първенство по ориентиране за мъже и жени 20-21 на дълга дистанция и щафети. Състезателният център на двете дисциплини е с. Мийковци. Домакините от “Трапезица 1954” са заявили трима участника, “Браун Тим” ще бъде представен от четирима.