Два бронзови медала спечели “Ивайло” на държавното първенство за юноши

Публикувано на пт, 3 апр. 2015
195 четения

188 боксьори от клубове от цялата страна участваха във втория кръг на държавното лично-отборно първенство по бокс за юноши, което се проведе в Пазарджик. Треньорът на БК “Ивайло” заведе трима състезатели, които спечелиха 2 бронзови медала. В категория 63 кг Мартин Иванов се класира на трето място, в конкуренцията на 14 боксьори. Възпитаникът на Евгени Донев отказа още в първия рунд Мухарем Имам от “Пирин”, но на полуфинала бе спрян от вицешампиона Иван Ангелов от “Ботев” (Пд) и трябваше да се зодоволи с бронз. Бронзов медал в категория 44 кг взе и Мартин Романов, който загуби на полуфинал от бъдещия шампион Радослав Кабаджов от “Тракия” (Пазарджик). Стефан Цветанов завърши на пето място в категория до 42 кг, като на четвъртфинал отстъпи пред Дянко Андонов от Елхово.