Денис Шаранков наказа с хеттрик ОФК “Павликени”

Публикувано на вт, 19 сеп. 2017
229 четения

Павликенчани спряха добрата си серия с неочаквана загуба у дома в поредния шести кръг от първенството на Северозападната Трета лига. След трите си поредни загуби на старта, играчите на треньора Димитър Тодоров взеха две победи и се придвижиха по-напред в класирането, но в неделя отстъпиха с 0:3 у дома от “Партизан” (Червен бряг).
24-годишният нападател на гостите Денис Шаранков се превърна в герой на този мач. Той откри резултата в 17-ата минута, а до почивката нови голове не паднаха. В 68-ата минута Шаранков удвои, а четири минути преди края на срещата с трето попадение стигна до хеттрик и направи победата на гостите класическа.
Павликенчани са на 13-а позиция с актив от 6 точки, в следващия кръг гостуват в Полски Тръмбеш.