Адашите Пламен Петков и Пламен Петров вкараха по 2 гола

Публикувано на вт, 14 май 2013
319 четения

С 4:2 тимът на “Лато” (Алеково) би “Земеделец” (Козловец), като първият отбор бе символичен домакин на терена в Козловец, който ползват и двата отбора. Двамата адаши Пламен Петков и Пламен Петров вкараха всички голове за домакините, а пък Румен Максимов – и двата за гостите.
В 10-ата минута Пламен Петков изведе “Лато” напред, но в 22-ата Румен Максимов наказа грешка на вратаря и изравни – 1:1. После в 33-ата минута Пламен Петров направи 2:1 и това се запази чак до четвърт час преди края на мача.
Петков бе изпуснат от защитата и вкара за 3:1, а отново Румен Максимов върна козловчани в мача в 86-ата минута, намалявайки на 3:2. Малко след това и Петров вкара втори гол, като видя, че вратарят на “Земеделец” не си е на мястото, и го прехвърли с техничен удар почти от ъгловото флагче – 4:2.