Търсене
Търсене за:
Официалният сайт на Велико Търново
|
Велико Търново СПОРТ
Събития
За нас
За контакт
Реклама
Архив
От днес (22)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Култура
Здраве
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Навигация
От днес (22)
Горещи новини
Пари и власт
Крими
Общество
Здраве
Култура
Спорт
Видео
Общините
Велико Търново
Горна Оряховица
Елена
Златарица
Лясковец
Павликени
Полски Тръмбеш
Свищов
Стражица
Сухиндол
Търси по дата
« сеп.
Ное. »
октомври
2015
П
В
С
Ч
П
С
Н
1
✔ Пълен комплект медали за “Браун Тим” от купа “Сърнена гора”
✔ Иван Сираков с рекордна 6-а победа в екстремното състезание XCo Adventure Cup
✔ Шосеен пробег мемориал “Димитър Димитров – МИКИ” събира състезатели от цялата страна
✔ “Локомотив” приема шампиона “Лудогорец” в 1/8-финал за Купа България
✔ Наказаха “Етър” с 1 мач лишаване от домакинство и глоба от 1375 лева
2
✔ “Етър” се раздели с Мирослав Иванов, “виолетовите” приемат “Партизан” в Севлиево
✔ Горна Оряховица е домакин на държавното първенство по ММА
✔ Хандбалният “Локомотив” ще участва отново в мъжката “А” група
✔ “Етър 64” открива сезона в “А” група с домакинство на ХК “Поморие”
✔ Даниел Марков и Николай Николов спечелиха купата на Община В.Търново
✔ Неделин Христов завоюва сребърен медал на дясна ръка на световното по канадска борба
✔ Кандидатът за кмет от БСП Валентин Ламбев в с. Шереметя: Селата заслужават достъп до европроекти
3
4
5
✔ Иван Попов и Моника Георгиева спечелиха шосеен пробег “Варна”
✔ “Локо 96” спечели 6 медала от световното по канадска борба
✔ Чудесен спортен празник организира Движение “Царевград за Велико Търново”
✔ “Локо” удари и “Спартак” в Плевен, вече осем мача не е допускал гол
6
✔ Ориентировачите на “Браун Тим” и “Трапезица 1954” с поредни успехи
✔ Анита Кръстева е победителка на 20 км
✔ Двеста млади социалисти развяха българския трибагреник във В. Търново
✔ “Павликени” смачка с 5:0 “Гигант” (Белене)
✔ “Академик” с трудна победа 3:2, но оглави класирането в групата
✔ “Болярки” първи на турнир до 15 г.
✔ “Етър-64” стартира с убедителен успех
✔ “Етър” с грешна стъпка – 1:1 с “Партизан”
7
✔ Загуба на “Локомотив” на старта на първенството в хандбалната “А” група
✔ 14-годишните хокеисти на СКХТФ “Дунав” (Свищов) са вицешампиони на България
✔ Злато и сребро за стрелците от “АП спорт” на държавното първенство
✔ Етърци с победа и реми срещу “Чардафон” (Гб)
✔ Светла Йорданова стана втора на шахматния турнир в Стражица
✔ “Лактима Балкан” застана и зад ФК “Лозен 2006” (Сухиндол)
8
✔ Павел Димитров със силно представяне на шахматен турнир в памет на Юлиан Радулски
✔ Николета Павлова стана шампион на България по конен спорт в дисциплината “обездка”
✔ “Б” областна група – Север: “Светкавица” (Михалци) удари три пъти в Масларево
✔ “Б” областна група – Юг “Спортист” (Козаревец) би с 5:0 “Янтра” (Др)
✔ “Етър” разгроми във Видин с 11:0 “Бдин” в елитната U15 група
9
✔ Злато и бронз за гимнастичките от “Етър Елит” от държавно първенство
✔ Националният отбор на България за девойки до 17 г. победи Португалия
✔ Тинко Банабаков дебютира срещу поляк на световното по бокс в Доха
✔ “Локо” (ГО) гостува на “Берое” в паузата на първенството
✔ Петър Петров начело на Съдийската комисия на БФС
✔ “Етър” – “Ботев” (Враца): време за битка
10
11
12
✔ Тинко Банабаков отпадна на осминафинал на световното по бокс
✔ Моника Георгиева е победител при жените на шосеев пробег “Димитър Велиславов – Мики”
✔ “Берое” отнесе “Локомотив” (ГО) със 7:1 в контрола
✔ Малките етърци U15 показаха как се бие “Ботев” (Враца)
✔ “Етър” разочароващо загуби дербито от “Ботев”
13
✔ Михаил Ганев се изкачи до шесто място в световната ранглиста
✔ Ориентировачите на “Трапезица 1954” със сребро и бронз от държавно първенство
✔ “Академик” (Св) с 10 победи от 10 мача
✔ “Павликени” падна в Славяново, жалва се от обстановката и съдийството
✔ “Болярки” изпуснаха “Академик” (Сф) – 1:1
✔ Форум за тримерна графика събра програмисти и художници във ВТУ
14
✔ Светлин Беров спечели турнира по тенис на маса за ветерани в Албена
✔ Емо Денев победител в рали “Стари столици”
✔ “Стрела” (Ореш) нацели 11 пъти “Бъдеще”
✔ “Етър” срещу “Пирин” за Купата на БФС
✔ Балет “V-Dance” и ОДК с 6 купи и 14 медала
✔ “Лозен 2006” (Сухиндол) отново оглави класирането
15
✔ Пламен Дончев с бронз от европейското по класическа борба за глухи в Грузия
✔ Щафетата на “Трапезица 1954” вицешампион по ориентиране при момичета до 14 години
✔ Осем отбора в спор за купата M&BM
✔ “Б” областна футболна група – Юг “Спортист” (Козаревец) с пета победа, води убедително в класирането
✔ Нова модерна техника ще обслужва стадион “Ивайло”
16
✔ Мачовете на “Локо” (ГО) преместени в понеделник
✔ Никол Русева игра пореден финал на турнир по тенис
✔ Четири златни и два сребърни медала за танцов клуб “Фиеста”
✔ Отличия за борците от национални турнири за подрастващи
✔ Тежък и важен мач за “Етър” във Видин
17
18
19
✔ Призови класирания за ездачите на “Калоян 92” от турнир в Румъния
✔ Моника Георгиева спечели крос-кънтри “Луковитски моми”
✔ Драма във финала за купата M&BM
✔ “Болярки” спечелиха пореден турнир
✔ “Етър-64” би с 31:20 в Панагюрище
✔ Школата на “Етър” – гаранция за бъдещи успехи: Етърци (2005 г.) са сред водещите отбори в страната
20
✔ Девет медала за каратеките на “Алеко” от юбилейния турнир “40 години клуб Петромакс”
✔ Осем двойки участваха в турнир по тенис за купа “Царевец”
✔ Радослав Димитров с най-добър резултат на първа дъска в отборното първенство на Румъния
✔ “Трявна” препъна и “Академик”
✔ Етърци биха “Пирин”, допуснат гол в края утежни реванша
✔ “Павликени” би трудно с 2:1 “Севлиево”
✔ Подрастващите в “Локо” (ГО) получиха нова екипировка
✔ Школата на “Етър” – гаранция за бъдещи успехи
✔ “Етър” закова “Бдин” в последните 8 минути – 3:0
21
✔ Анита Кръстева пета на Балканиадата по полумаратон с личен резултат за сезона
✔ Над 400 каратеки от 30 клуба взеха участие в турнира купа България по карате до
✔ Павликенските каратисти отново с медали от държавното първенство по карате киокушин
✔ “Болярки” писаха “шестица” на варненки
✔ Школата на “Етър” – гаранция за бъдещи успехи: “Етър” (2001 г.) категоричен в челото на елитната U15 група
✔ Емил Стефанов първи на открит турнир в Плевен до 20 години
✔ България (юноши) приема сборен отбор от Германия в петък на стадион “Ивайло”
22
✔ Галин Ангелов със сребро от турнира “Стоте войводи”
✔ Жени Кирвиков взе “Шапката на Капабланка”
✔ “Етър” приема днес козлодуйци
✔ Александър Нанков – президент на “Етър”: “Детско-юношеската школа на “Етър” е моята гордост”
23
✔ Две победи за старшата възраст на БК “Етър 49” в регион “Мизия”
✔ Николай Димитров спечели маратон по спортно ориентиране
✔ Мартин Илиев с бронзов медал от Мастър турнира за юноши до 16 г.
✔ Пламен Дончев с втори бронзов медал от европейско за спортисти с увреден слух
✔ “Ботев” (Вр) и “Етър” направиха 1:1 в люто дерби с 4 червени картона
✔ Юношите на България посрещат на “Ивайло” сборен тим от Германия
✔ Първа копка на нов стадион направиха за децата на Велико Търново
24
25
26
✔ Радослав Димитров спечели турнир по ускорен шах
✔ Кадетите от клуб “Илия Павлов” с второ място
✔ Радо Златанов четвърти на скок дължина на световното в Доха
✔ “Павликени” пусна жалба срещу съдийството след загубата в Трявна
✔ БФС отличи Даниел Панов с плакет заради “Ивайло” и подари екипи на “Етър”
✔ “Академик” падна с 3:1 в Левски и сдаде върха
✔ Националите на България (2000 г.) биха с 3:1 сборния тим на Долна Саксония
✔ “Етър” разбива с рекордното 11:1, феновете броиха като абитуриенти…
27
✔ Седем златни медала спечелиха свищовските каратеки на “Алеко” от Национална купа
✔ Гранд мастер ще обучава по самозащита полицаи, военни и охранители
✔ Нови четири победи грабнаха малките етърци на Футбол 7 и Футбол 9
✔ Титла и отборно второ място за децата от СК “Моделизми”
✔ Георги Дойнов с високи оценки във Франция
✔ Николай Димитров стана шампион на България по маратон при мъжете
28
✔ 39 медала спечелиха плувците на НВУ “В. Левски” от армейски турнир в Шумен
✔ Първа точка за младите хандабалисти на “Локомотив” в мъжката “А” група
✔ Антонина Иванова и Тодор Шарков са носители на Купа България по катерене
✔ СК “Болярчета” станаха убедително есенен шампион
✔ “Локо” (ГО) отнесе като гост “Литекс 2”
29
✔ 51 деца играха бадминтон по проект на спортното министерство
✔ Сребро и бронз за младите боксьори на “Ивайло”
✔ Жребият за 1/4 финалите ще се тегли на 3 ноември
✔ “Локомотив” (ГО) готов за сензация, амбициран да отстрани “Лудогорец”
30
✔ Юлия Керемедчиева над всички в катерачна среща “Дряновски манастир 2015”
✔ Учителите по физическо възпитание от областта ще изнасят открити уроци по волейбол, баскетбол и хандбал
✔ Юноши старша възраст: Етърци разбиха “Чардафон” със 7:2
✔ “Етър” гостува в Свищов на “Академик” в битка за челото
✔ “Етър-64” приема “Бъки” в дербито на хандбалния елит
✔ “Локо” (ГО) поднесе сензация, изхвърли “Лудогорец” за купата
31
✔ Неделин Христов стана световен шампион по канадска борба в Куала Лумпур
пт 9 окт.
693
Тинко Банабаков дебютира срещу поляк на световното по бокс в Доха
пт 9 окт.
961
Петър Петров начело на Съдийската комисия на БФС
пт 9 окт.
201
Злато и бронз за гимнастичките от “Етър Елит” от държавно първенство
пт 9 окт.
207
“Локо” (ГО) гостува на “Берое” в паузата на първенството
пт 9 окт.
513
“Етър” – “Ботев” (Враца): време за битка
пт 9 окт.
227
Националният отбор на България за девойки до 17 г. победи Португалия